OCS

Zakładając instancję na thulium.pl wszystkie Twoje nagrania zapisywane i przechowywane są w jednym miejscu w OCS (Octawave Cloud Storage).

W celu ułatwienia przesyłania (pobierania i usuwania) plików skorzystaj z programu CyberDuck. Jest to klient m.in. FTP, SFTP oraz DAV posiadający prosty interfejs graficzny. W celu połączenia z zasobem możesz wykorzystać gotowy profil połączenia. Pobierz linki znajdujące się poniżej:

Pobrany profil otwórz za pomocą programu CyberDuck.

Ważne

Nie należy aktualizować aplikacji CyberDuck do nowej wersji, ponieważ nie jest ona kompatybilna z profilem Octawave.

W celu uzyskania loginu oraz hasła skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres: serwis@callcenter.pl.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji wystarczy otworzyć plik profilu i wybrać Octawave Cloud Storage. Wprowadź dane użytkownika, w polu ścieżka wpisz nazwę kontenera, a przy połączeniu podaj otrzymane hasło.

Po zalogowaniu do zasobów z nagraniami zobaczysz katalogi posegregowane według nazwy kolejki/kampanii oraz daty powstania nagrania.

file


Parametry nagrywania możesz dostosować do swoich potrzeb:

Z zakładki Administracja w kategorii Administracja wybierz Parametry nagrywania.

file

  • Nagrywaj rozmowy przychodzące i wychodzące - określ czy chcesz, żeby rozmowy przeprowadzane przez Twoich agentów byly nagrywane i umieszczane w OCS
  • Format nagrań - zdecyduj w jakim formacie będą zapisywane nagrania, możesz wybrąć spośród: OGG, MP3, WAV
  • Automatyczne usuwanie nagrań starszych niż X dni (0=wył.) - możesz zdecydowaðć po jakim czasie Twoje nagrania będą usuwane z kontenera OCS
  • Nagrywaj kampanie automatyczne - zdecyduj czy nagrywać kampanie automatyczne
  • Szablon nazwy pliku z nagraniem - nazwa pliku z nagraniem. Domyślnie: {YEAR}-{MONTH}-{DAY}{HOUR}.{MINUTE}.{SECOND}-{PHONENUMBER}-{ID} - przykładowo nazwa pliku będzie następująca: 2016-05-01-12.10.56-709444887-00004.

Dodatkowo możesz na bieżąco monitorować ilość miejsca na dysku. Z zakładki Administracja w kategorii Monitorowanie wybierz Status serwera. Widzisz całkowitą pojemność dysku (20 GB), ilość zużytego miejsca oraz ile miejsca pozostało Ci do wykorzystania.

file

Czy informacje były pomocne?

Dominika

Mam na imię Dominika i opiekuję się bazą wiedzy Thulium i chciałabym, by była dla Ciebie zrozumiała. Jeśli masz jakieś uwagi lub chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, chętnie przeczytam.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.