Panel użytkownika

Logując się do systemu Thulium użytkownik w prawym górnym rogu ekranu ma dostęp do panelu, w którym może m.in. zmienić ustawienia oraz pobrać aplikację Thulium Agent.

file

Jakie informacje znajdują się w panelu użytkownika?

 • Informacje na temat statusu użytkownika (agenta)

Po zalogowaniu do aplikacji Thulium Agent na pasku pojawi się status użytkownika (wolny/przerwa), który możesz również z tego miejsca zmienić.

file

W przypadku, gdy nie będziesz zalogowany do aplikacji pojawi się informacja: "Niezalogowany do Thulium Agenta"

file

 • Podgląd zgłoszeń

Rowijając ikonę koperty możesz zobaczyć listę ostatnich zgloszeń zawierającą nazwę klienta (lub adres-email), temat wiadomości oraz datę otrzymania wiadomości.

file

 • Wewnętrzny czat

Rozwijając ikonę czatu możesz rozpocząć czat wewnętrzny z innymi użytkownikami systemu. Klikając "Nowy czat" pojawi się lista użytkowników - kolorem zielonym oznaczeni są użytkownicy dostępni (czyli zalogowani do systemu), a czerwonym użytkownicy nieaktywni.

file

 • Informacja o użytkowniku - imię i nazwisko użytkownika oraz jego awatar. Rozwijając to pole pojawiają się dodatkowe opcje:
  • Pomoc - jesteś kierowany do pomocy technicznej
  • Wersja - możesz sprawdzić aktualną wersję systemu, zobacz: Sprawdzanie aktualnej wersji systemu
  • Płatności - możesz sprawdzić aktualny stan płatności oraz uzyskać informacje na temat ilości i terminu ważności zakupionych licencji. Dostęp do tej funkcji posiada tylko administrator systemu
  • Wyloguj - wylogowanie się z systemu
  • Ustawienia konta - zaawansowane ustawienia konta

file

Wejdź w Ustawienia konta.

file

W części Awatar możesz zamieścić swoje zdjęcie lub obrazek - wystarczy, że klikniesz w szare pole lub przeciągniesz obrazek

W części Zmiana hasła dla użytkownika możesz zmienić obecne hasło.

W części Powiadomienia z przeglądarki możesz zdecydować czy chcesz dostawać powiadomienia np. o nowych zgłoszeniach oraz czatach.

W części Ustaw stopkę możesz umieścić informację, które pojawią się w wysyłanych wadomościach e-mail np. imię, nazwisko, nazwa stanowiska i dane kontaktowe.

Pod stopką znajdziesz link do pobrania aplikacji Thulium Agent - kliknij "Pobierz aplikację".

Czy informacje były pomocne?

Dominika

Mam na imię Dominika i opiekuję się bazą wiedzy Thulium i chciałabym, by była dla Ciebie zrozumiała. Jeśli masz jakieś uwagi lub chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, chętnie przeczytam.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.