Dokumentacja

OCS

Zakładając instancję na thulium.pl wszystkie Twoje nagrania zapisywane są i przechowywane w jednym miejscu w OCS (Oktawave Cloud Storage).

W celu ułatwienia przesyłania (pobierania i usuwania) plików skorzystaj z programu CyberDuck. Jest to klient m.in. FTP, SFTP oraz DAV posiadający prosty interfejs graficzny.

W celu połączenia z zasobem możesz wykorzystać gotowy profil połączenia. Link do pobrania aplikacji CyberDuck oraz profilu znajdziesz w zakładce Status serwera. W zakładce znajdują się również dane dostępowe do OCS, które należy wpisać po otwarciu profilu (nazwa kontenera, login oraz hasło).

file

Ważne

Aplikacja CyberDuck nie powinna być aktualizowana do nowszej wersji, ponieważ nie będzie ona wtedy kompatybilna z profilem Oktawave.

Pobierz aplikację klikając w link "Pobierz Cyber Duck". Następnie otwórz folder zawierający pobrany plik i rozpakuj go.

file

Uruchom plik "install CyberDuck.bat" i:

1) Zainstaluj program CyberDuck.

2) Pomiń instalację, jeśli program jest już zainstalowany.

Zarówno po punkcie 1 jak i 2 do systemu zostanie załadowany bookmark i profil połączenia w CyberDucku.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji wystarczy otworzyć plik profilu - login zostanie automatycznie uzupełniony, wpisz hasło i zaloguj się.

file

Po zalogowaniu do zasobów z nagraniami pierwszy katalog, w który należy wejść to "monitor", a następnie nagrania są katalogowane po nazwach kolejek/indentyfikatorach kampanii.

file


Parametry związane z nagrywaniem rozmów możesz dostosować do swoich potrzeb w parametrach nagrywania.

file

Czy informacje były pomocne?

Łukasz

Mam na imię Łukasz i opiekuję się bazą wiedzy Thulium. Chcę, aby była ona dla Ciebie zrozumiała. Jeśli chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, napisz, chętnie przeczytam Twoje uwagi.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.