Gdzie znajdę regulamin korzystania z systemu Thulium?

Wszystkie dokumenty związane z korzystaniem z systemu Thulium znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  • Regulamin - regulamin powstał byś mógł w jasny i przejrzysty sposób poznać zasady korzystania z Thulium. Przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności - regulamin jest zgodny z wymaganiami RODO i zawiera m.in. kwestie dotyczące powierzania i przetwarzania danych osobowych.

  • Standardowa umowa o poziomie usług (SLA - Service Level Agreement) - SLA określa parametry dostępności systemu Thulium, jaki zapewniamy Ci w ramach usługi.

  • Polityka prywatności - ten dokument pozwoli Ci dowiedzieć się co i jak robimy, by ochronić Twoje dane. Poznasz nasze standardy obsługi, a także procedury bezpieczeństwa wynikające z naszej polityki.

  • Informacja o zagrożeniach związanych z korzystaniem z systemu - dokument poinformuje Cię o potencjalnych zagrożeniach, jakich możesz się spodziewać korzystając z naszego systemu.

Czy informacje były pomocne?

Dominika

Mam na imię Dominika i opiekuję się bazą wiedzy Thulium i chciałabym, by była dla Ciebie zrozumiała. Jeśli masz jakieś uwagi lub chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, chętnie przeczytam.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.