Dokumentacja

Chatbot: Interakcje

Raport Chatbot: Interakcje ma za zadanie wskazać skuteczność podpiętego Chatbota do naszego systemu. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli bardzo szybko wyciągnąć wnioski czy nasz Bot jest skuteczny i czy faktycznie pomaga we wsparciu naszego Działu Obsługi Klienta. W celu skorzystania z raportu Interakcji należy przejść do RaportyCzatyChatbot: Interakcje.

file

Raport składa się z paru sekcji, które poniżej zostały omówione.

file

Aby wyświetlić dane dla danego Chatbota należy kliknąć file:

file

Wykres interakcji zawiera dane ilościowe o wszystkich wywołanych instrukcjach. Za nierozpoznane uznajemy te, gdzie po wiadomości klienta została uruchomiona wiadomość domyślna (nierozpoznana intencja).

file

Poniżej znajdują się dane z podziałem na kolejki obsługiwane przez danego Chatbota z możliwością sortowania poprzez kliknięcie file:

file

Rozmowy chatbota zakończone oceną to takie, które zakończyły się na obsłudze przez Bota (nie przekazano czatu do Agenta). Wymaganym jest uruchomienie ocen w ramach danego widgetu Click2Contact.

file

W przypadku liczby wywołań instrukcji mówimy o 3 najpopularniejszych instrukcjach wywołanych podczas konwersacji z Botem (odpowiedź na słowo klucz bądź wybór poprzez klawisz) i 3 najmniej polpularnych.

file

Czy informacje były pomocne?

Łukasz

Mam na imię Łukasz i opiekuję się bazą wiedzy Thulium. Chcę, aby była ona dla Ciebie zrozumiała. Jeśli chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, napisz, chętnie przeczytam Twoje uwagi.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.