Dokumentacja

Status serwera

Zakładka Status serwera zawiera informacje dotyczące systemu w przeglądarce m.in. liczba i ważność licencji oraz dostępną pamięć. Dostęp do tej funkcji powinny mieć osoby zarządzające systemem.

file

Po lewej stronie widoczne są informacje związane z posiadanymi licencjami - widzisz liczbę zakupionych i aktualnie używanych licencji oraz ich ważność. W przypadku użytych licencji widoczne jest imię i nazwisko użytkownika oraz nazwa instancji.

Po prawej stronie pojawiają się informacje związane z dostępem do OCS (Oktawave Cloud Storage) - nazwa kontenera, login oraz hasło (po kliknięciu file), a także link do pobrania programu Cyber Duck. Po kliknięciu "Zmiana parametrów" zostaniesz przeniesiony do zakładki Parametry systemowe, gdzie będziesz mógł zmienić parametry związane z OCS.

file

Widoczne są także informacje dotyczące pamięci na dysku - całkowita pojemność dysku (dostajesz 20 GB miejsca), ilość zużytej pamięci oraz ile miejsca pozostało do wykorzystania.

Czy wiesz, że...

W celu uniknięcia przepełnienia dysku warto ustawić opcję automatycznego usuwania nagrań, którą można znaleźć w parametrach nagrywania.

Czy informacje były pomocne?

Łukasz

Mam na imię Łukasz i opiekuję się bazą wiedzy Thulium. Chcę, aby była ona dla Ciebie zrozumiała. Jeśli chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, napisz, chętnie przeczytam Twoje uwagi.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.