Słuchawki do komputera dla konsultantów

System Thulium posiada aplikację agenta (Thulium Agent), która pełni funkcję telefonu (tzw. Softphone). Każdy konsultant może więc dzwonić i odbierać połączenia bez stosowania dodatkowych urządzeń.

Softphone Thulium jest dostępny bezpłatnie. Zalecamy używanie Thulium Softphone, ponieważ, wraz ze słuchawkami dobrej marki, daje gwarancję najlepszej jakości połączeń telefonicznych.

Słuchawki

System Thulium będzie współpracował z dowolnym zestawem słuchakowym (słuchawki z mikrofonem), który można podłączyć do komputera. Ze względu na jakość dźwięku zalecamy zestawy podłączane przez złącze USB. Jednak nie każdy zestaw słuchawkowy jest tak samo dobry. Tanie słuchawki są często nietrwałe, niewygodne i słabo przenoszą dżwięk.

Warunki pracy konsultantów

Jeśli Twoi konsultanci często prowadzą rozmowy lub/ i przebywają blisko siebie, to warto wybrać słuchawki z redukcją szumów z otoczenia na dwoje uszu. Ważne jest też, żeby słuchawki były przeznaczone do wielogodzinnej pracy, by nie uszkadzać aparatu słuchu Twoich pracowników. Pamiętaj, że komfort pracy konsultantów wpływa znacząco na ich efektywność i postawę do klienta.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych producentów. My polecamy słuchawki marki Jabra oraz Plantronics.

Słuchawki Jabra

Słuchawki Jabra słyną z trwałości, innowacyjności i dużej elastyczności – każda słuchawka dostępna jest w wielu wariantach i opcjach. Jabra dostarcza swoje słuchawki w seriach – najniższa z nich to BIZ 1900, a kolejne to GN 2000, GN 2100 oraz BIZ 2400:

  • już najprostsze modele są przeznaczone do wielogodzinnej pracy i posiadają redukcję szumów;
  • atrakcyjna cena;
  • 2-3 lata gwarancji
  • wielokrotnie nagradzane za wzornictwo i jakość dźwięku (seria GN 2100)

Gdzie kupić?

Słuchawki Jabra
Słuchawki Platronics

Słuchawki Plantronics są od lat powszechnie stosowane jako profesjonalny sprzęt do biur obsługi klienta oraz call center. Tu także mamy szeroką gamę produktów. Wśród naszych klientów najczęściej wybieraną serią jest seria H:

  • wysoka jakość dźwięku;
  • wysoka wytrzymałość produktu obliczona na 4-6 lat pracy;
  • przystosowane do wielogodzinnej pracy;
  • redukcja szumów otoczenia.

Gdzie kupić?

Czy informacje były pomocne?

Dominika

Mam na imię Dominika i opiekuję się bazą wiedzy Thulium i chciałabym, by była dla Ciebie zrozumiała. Jeśli masz jakieś uwagi lub chciałbyś podpowiedzieć mi, co mogę zrobić lepiej, chętnie przeczytam.

Napisz do mnie: dokumentacja@thulium.pl.